Друзі, запрошуємо Вас приєднуватися до єднання з природою у Карпатських горах нашої України 🇺🇦

Розуміємо, що час зараз не для відпочинку, але на декілька днів виїхати у Карпати і “відключитися” від війни, перезавантажитися та набратися нових сил для подальшої підтримки та допомоги військовим та людям, які цього потребують – мабуть, потрібно кожному.

З першого дня війни наша команда постійно вивозила і заселяла на невизначений термін жінок і дітей у безпечні селища карпатських гір БЕЗКОШТОВНО, і далі продовжуємо це робити. На сьогодні здійснено 34 гуманітарні рейси.

Але потрібно працювати, підтримувати економіку і далі знаходити кошти на підтримку ЗСУ і ВПО, і ми нічого поганого у цьому не бачимо, здійснюючи поїздки у Карпати, адже кошти з цих поїздок використовуємо на потрібні справи.

Отже, запрошуємо Вас до наступних поїздок:

🌲☀ ДАТИ ПОЇЗДОК:

17-19, 24-26, 27-29 червня

1-3, 8-10, 15-17, 22-24, 29-31 липня

5-7, 12-14, 19-21, 23-25, 26-28 серпня

ВІДПРАВЛЕННЯ з Рівного, Львова, Івано-Франківська.

🇺🇦 “ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ У ГОРАХ” – проживання у Верховинському районі, с. Замагора, окремі двомісні та тримісні номери зі зручностями, еко-готель зі смерекового зрубу:


ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ за 3 дні (проїзд+житло):
2150 грн з дорослого
1800 грн з дитини 6-12 років, ВПО, сімей військових ЗСУ.

ПРОГРАМА ТУРУ:

1-й день:
🌲 Сріблясті водоспади у с. Шешори;

🌲 Хата-Гражда у с. Криворівня, пізнавальна екскурсія про звичаї та традиції гуцульського побуту; (50 грн)

🌲 Дегустаційна зала-музей “Штопор” (цікаві історії, дегустації вин та інших ☝ напоїв); (50 грн)

🌲 прибуття у с. Замагора, поселення у готелі “Три Сини”;

Вільний час для приготування шашлику;

2-й день:

🌲 для тих, хто бажає здійснити незабутнє сходження у гори – раненько прокидаємось, готуємо перекус на сніданок і обід і вирушаємо на базу Заросляк, яка знаходиться на висоті 1000м.н.р.м., звідки ми й розпочнемо наш похід, а саме – сходження на озеро НЕСАМОВИТЕ та гору ШПИЦІ. (з собою мати зручне трекінгове взуття, дощових, питну воду, головний убір, перекус і національну символіку для незабутньо спільної фотосесії); (250 грн за трансфер, екологічний збір та провідник)

🌲 для тих, хто бажає довше поспати пропонуємо лайтовий похід на гору Магура (самостійно або по 100 грн з провідником), який розпочинається прямо від території готелю а також поїздку на бричці на гірські полонини з пікніком та збором грибів чи ягід (по 250 грн разом із обіднім перекусом);

🌲 за бажанням після походу на озеро НЕСАМОВИТЕ + г. Шпиці, можна замовити відпочинок у плавальному басейні під відкритим небом з неповторними краєвидами на гори; (по 100 грн)

3-й день:

🌲 дегустація та майстер-клас з приготування-варіння сиру у Верховинський сироварня; (50 грн)

🌲 рафтинг Чорним Черемошем (безпечний сплав гірською річкою з повним спорядженням); (500 грн)

Зверніть увагу:

ПРИ БРОНЮВАННІ СПЛАЧУЄТЬСЯ АВАНСОВИЙ ПЛАТІЖ У РОЗМІРІ 1150 грн З ОСОБИ. ЗА ЦІ АВАНСОВІ КОШТИ МИ ЗАВЧАСНО ЗАКУПОВУЄМО ПАЛЬНЕ, ЯКЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ПОЇЗДКИ. ЯКЩО ПО ВАШИМ ОСОБИСТИМ ПРИЧИНАМ ВИ ВІДМОВИТЕСЬ ВІД ПОЇЗДКИ, КОШТИ НЕ ПОВЕРТАЄМО, АЛЕ МОЖЕМО ПЕРЕНЕСТИ ВАШУ ПОЇЗДКУ НА ІНШУ ДАТУ, ВКАЗАНУ У ПРОГРАМІ.

БРОНЮВАННЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

068-741-41-93

066-021-13-84