Команда “MARMAROS-CLUB” організовує новий благодійний проект

для підтримки жінок з дітьми та людей похилого віку. 

Назва проекту:

Благодійні поїздки у Карпати “ДОПОМІГ СОБІ – ДОПОМІГ БЛИЖНЬОМУ”

Головна мета проекту: люди, які мають фінансову можливість та мають бажання на деякий час поїхати у гори (затишні, безпечні місця) оплачуть тур та їдуть у такі поїздки. Основна частина коштів за мінусом витрат на житло та трансфер, спрямовуються на покриття витрат тих жінок і дітей, які також хочуть поїхати у гори, сховатися від обстрілів чи навіть просто відпочити від сирен та тривоги, зняти психологічне навантаження, але не мають фінансової можливості для цього.

Виникнення ідеї проекту. 

Серед вас, мабуть, вже велика частина знає, що я з першого дня війни безкоштовно відвожу і поселяю жінок і дітей у карпатських горах, у безпечних місцевостях.
Поки мав можливість, сам перекривав витрати на пальне та комунальні витрати, пізніше почав підключати небайдужих людей, за що їм ВЕЛИКА ПОДЯКА. Але час іде, витрати збільшуються.
Серед людей, які хочуть втекти від обстрілів або від постійного виття сирен є різні категорії платоспроможності.

От і виникла у мене ідея: якщо почати організовувати комерційні тижневі поїздки типу: “Допоміг собі, допоможи ближньому” для людей, які мають можливість оплатити за себе таку поїздку (звичайна поїздка в Карпати, тільки без екскурсійних атракцій), і кошти з прибутку таких поїздок напряму спрямовувати на оплату витрат за людей, які не мають можливості оплатити за себе навіть комунальні послуги чи пальне у таких поїздках, але також як і всі хочуть сховатися від снарядів і сирен десь у горах.
Звісно, це буде стосуватися тільки жінок, дітей та пенсіонерів. Просто одні люди допомагають іншим.

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ТАКИЙ ТУР?

Команда Marmaros-Club бере на себе організацію трансферу з Рівного, Тернополя чи Львову, в окремих випадках з Луцька до місця поселення у Карпатах та у зворотньому напрямку. Поселяємо людей у безпечних, затишних місцях карпатських гір, подалі від інфраструктурних та військових об’єктів, де не чути сирен та не має відчуття тривоги. У даному випадку це готель “Три Сини” у с. Замагора, Верховинського району.

Термін поїздки – 5 днів/4 ночі.

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НА 5 ДНІВ:

3200 грн з особи (у вартості: проїзд в обидві сторони зі Львова, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, трансфер до деяких екскурсійних локацій).

☝☝☝ За кожні дві проплачені поїздки ми маємо можливість організувати одну безкоштовну поїздку для людей-переселенців, які цього потребують.

3 дні – 2000 грн.

7 днів – 5000 грн.

Локація проживання:

с. Замагора, Верховинський район. Проживання у номерах зі зручностями, готель “Три Сини”:

Відвідаємо наступні локації:

⛰️ Музей Писанка у Коломиї;

⛰️ Сріблясті Водоспади у с. Шешори;

⛰️ Сиро-винна лавка у Верховині;

⛰️ музей, дегустаційний зал “Штопор” у Верховині;

⛰️ одноденний похід у гори (г. Кринта, г. Магура, г. Зміїнська);

⛰️ майстер-клас з приготування справжнього гуцульського баноша у справжній колибі з подальшим його куштуванням;

⛰️ прогулянка до Женецького водоспаду;

⛰️ прогулянка по Яремчі;

За бажанням – можемо розглядати варіанти на будь-який термін.

ВІДПРАВЛЕННЯ: 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА БРОНЮВАННЯ:

068-741-41-93

Будемо вдячні за фінансову підтримку нашої Справи:

5167 8032 0966 6044 (картка ощад) 

Станом на 14 квітня наша команда перевезла 150 жінок, дітей, пенсіонерів у безпечні місця у горах з безкоштовним прилаштуванням у готелі, котетджі та пансіонати.