ЗАПРОШУЄМО СПРАВЖНІХ ЛЮБИТЕЛІВ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ В КАРПАТАХ У ЧОТИРИДЕННИЙ ТУРПОХІД ПО ЧОРНОГІРСЬКОМУ ХРЕБТУ

ЛІНІЙКА МАРШРУТУ:

с.Шибене – оз. Марічейка – г.Піп-Іван Чорногірський – оз.Бребенескул – г.Ребра – г.Шпиці – оз.Несамовите – г.Данціж – г.Пожижевська – г.Брескул – Говерлянський водоспад – г.Говерла – г.Петрос – г.Шешул – с.Кваси

 

Три ночівлі у наметах біля оз.Марічейки, оз.Несамовите, біля г.Петрос.

Харчування: власні продукти, гарячі страви, каву,чай готуємо на відкритому вогні.

Даний маршрут підходить для бажаючих з середнім рівнем фізичної підготовки. За 4 дні долаємо біля 45 км гірської місцевості.

 

Доставка на автобусі у точку “А” (с.Шибене) у перший день та із збором у точці “Б” четвертого дня у с.Кваси. Весь інший шлях долаємо пішки з рюкзаками, казанами, наметами та іншим спорядженням на власних плечах. Даний похід підлаштований на справжніх цінителів природи Карпатських гір, які розуміють, що таке можливі труднощі непередбачуваної погоди гірської місцевості, і які із захопленням долають будь-які перепони дикої природи,

натомість отримуючи незабутні враження на все життя від побачених краєвидів, спогадів від посиденьок біля вогнища під мелодичні звуки гітари та нових знайомств, з якими й надалі буде величезне бажання подорожувати по нових маршрутах наших мальовничих Карпат!

 

ПРЯМІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Новоград-Волинський, Корець, Рівне, Дубно, Броди, Буськ, Львів, Стрий, Рогатин, Бурштин, Івано-Франківськ

ДОДАТКОВІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Дніпро, Херсон, Миколаїв, Кіровоградщина, Харків, Суми, Київ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Хмельницький, Одеса.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДАНИЙ ТУРПОХІД:

1-й день (біля 6 км):

автобус підвозить нас трошки далі за с.Шибене (Верховинський район, Івано-Франківської області). Далі крокуємо до озера Марічейка, розбиваємо табір на березі озера. Розпалюємо багаття, відпочиваємо.

2-й день (біля 17 км):

проходимо г.Піп-Іван Чорногірський, відвідаємо найвище високогірне озеро Карпат – Бребенескул, проходимо г.Ребра, г.Шпиці, спускаємося до озера Несамовите, де й знову розбиваємо табір. 

3-й день (біля 15 км):

проходимо далі Чорногірський Хребет: г.Данціж, г.Пожижевська, Говерлянський водоспад, г.Говерла. Далі, крокуючи у напрямку гори Петрос, у підніжжі знову розбиваємо табір.

 4-й день (біля 10 км):

крокуємо на гору Петрос, далі на гору Шешул, а звідти спускаємось у с.Кваси, де нас буде чекати замовлений транспорт.

Кожного вечора після встановлення наметів розпалюємо багаття, готуємо їжу на вогні у казані та інших знаряддях, та дружньо і весело проводимо час у чудовій компанії під мелодичні звуки гітари.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ – до 20 осіб.

Кожен турист повинен мати з собою: намет (власний або напрокат, може бути один на декілька осіб), аптечка, засоби гігієни, дощовичок, каремат або надувний матрац, спальник, рюкзак (свій або напрокат, теплий одяг, змінне взуття (бажано), 3 великі пакети. Стосовно харчів – повідомляємо на зборах (візуально та в онлайн режимі) за тиждень до походу кому що брати.

У кого зовсім не має ніякого спорядження, – це не проблема, телефонуйте – допоможемо все вирішити!))

ДАТА ПОХОДУ: 16-17-18-19 червня

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЗБІР ПО ДАНОМУ ТУРПОХОДУ 1500 грн

(проїзд в обидві сторони, послуги кваліфікованого провідника, пригшотування шашлику)

БРОНЮВАННЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

068-741-41-93,  068-860-068-0

Відгуки

Поки що немає відгуків, додайте свій.

Залишити відгук

Рейтинг