7-8-9 червня організовується туристичний похід

з доставкою на автобусі у точку “А” у перший день та із збором у точці “Б” третього дня. Весь інший шлях долаємо пішки з рюкзаками, казанами, наметами та іншим спорядженням на власних плечах. Даний похід підлаштований на справжніх цінителів природи Карпатських гір, які розуміють, що таке можливі труднощі непередбачуваної погоди гірської місцевості, і які із захопленням долають будь-які перепони дикої природи,

натомість отримуючи незабутні враження на все життя від побачених краєвидів, спогадів від посиденьок біля вогнища під мелодичні звуки гітари та нових знайомств, з якими й надалі буде величезне бажання подорожувати по нових маршрутах наших мальовничих Карпат!

 

ПРЯМІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Новоград-Волинський, Корець, Рівне, Дубно, Броди, Буськ, Львів, Стрий, Рогатин, Бурштин, Івано-Франківськ

ДОДАТКОВІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Дніпро, Херсон, Миколаїв, Кіровоградщина, Харків, Суми, Київ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Хмельницький, Одеса.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДАНИЙ ТУРПОХІД:

1-й день (біля 14 км):

автобус підвозить нас до центру с.Манява (Богородичанський район, Івано-Франківської області). Далі крокуємо від центра с.Маняви до Манявських водоспадів. Далі рухаємося гірськими стежинами та полонинами до Бухтівецьких водоспадів. Розбиваємо табір біля Бухтівецького водоспаду.

2-й день (біля 10 км):

рухаємося від Бухтівця на гірський хребет Свинарка, знаходимо будиночок лісника і розбиваємо біля нього табір.

3-й день (біля 10 км):

продовжуємо рухатись по гірському хребту Свинарка та спускатися в сторону Делятина, де нас буде очікувати наш автобус.

Кожного вечора після встановлення наметів розпалюємо багаття, готуємо їжу на вогні у казані та інших знаряддях, та дружньо і весело проводимо час у чудовій компанії під мелодичні звуки гітари.

МАЄМО ЩЕ 12 ВІЛЬНИХ МІСЦЬ (станом на 17 травня)

Кожен турист повинен мати з собою: намет (власний або напрокат, може бути один на декілька осіб), аптечка, засоби гігієни, дощовичок, каремат або надувний матрац, спальник, рюкзак (свій або напрокат, теплий одяг, змінне взуття (бажано), 3 великі пакети. Стосовно харчів – повідомляємо на зборах (візуально та в онлайн режимі) за тиждень до походу кому що брати.

У кого зовсім не має ніякого спорядження, – це не проблема, телефонуйте – допоможемо все вирішити!))

ДАТА ПОХОДУ: 7-8-9 червня

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА – 25 осіб

БРОНЮВАННЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

068-741-41-93,  068-860-068-0

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЗБІР ПО ДАНОМУ ТУРПОХОДУ 1500 грн

(проїзд в обидві сторони, послуги кваліфікованого провідника,

шашлики, бограч)

 

 

 

 

Відгуки

Поки що немає відгуків, додайте свій.

Залишити відгук

Рейтинг